KONST / Litografier / Färglitografier 14098594
nr 1409 8594
Dan Gandre
(f. 1938), Frankrike
Färglitografier, 4 st, Signerade, oramade lösa blad. Bladets mått: 56x76 cm
Dan Gandre, fransk bildkonstnär född 1938.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 19:50:38
26/7 22:00:40
100 kr
2/8 19:18:43